SEO

E-Ticaret SEO

e-Ticaret Sitesi için Yapmanız Gereken En Basit SEO Yöntemleri:

 • SSL sertifikası,
  Site açılış hızı optimizasyonu,
  Görsel optimizasyonu,
  Mobil uyumluluk,
  Meta açıklamaları,
  URL yapıları,
  Anahtar kelime analizi,
  Rakip analizi,
  301, 302 yönlendirmeleri.
SEO
Çalışması

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) Search Engine Optimization, e-ticaret web sitelerinin arama motorlarında daha iyi performans göstermesi ve daha çok ziyaretçi alması için yapılan çalışmadır.

SSL
Sertifikası

e-Ticaret sitelerinden alış veriş yapanlar güvenliğe çok önem verirler. Kredi kartı bilgilerini girecekleri sitelerin güvenilir olmasını ister. Google sıralama faktörleri arasında en üst sıralarda yer alan SSL sertifikasını alın.

Google
SEO

Günümüzde Google SEO arama motoru optimizasyonu kelimesinin yerini almıştır. Dünya devi Google kullanıcı dostu e-Ticaret sitelerini en üst sıralara taşır.

Rakip
Analizi

Google arama motorunda arama sonuçlarında ilk sıralarda yer almak istiyorsanız rakip analizi yaptırmalısınız. Rakip analizi olmadan SEO korusunda başarılı olamazsınız.

e-Ticaret Siteleri için SEO

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), e-Ticaret web sitelerinin arama motorlarında daha iyi performans göstermesi için yapılan çalışmadır. SEO, Arama Motoru Optimizasyonu kelimesinin İngilizce karşılığı olan Search Engine Optimization (SEO) kelimesinin kısaltılmış halidir.

SEO Çalışması

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), web sitelerinin arama motorlarında daha iyi performans göstermesi için yapılan çalışmadır. SEO, Arama Motoru Optimizasyonu kelimesinin İngilizce karşılığı olan Search Engine Optimization (SEO) kelimesinin kısaltılmış halidir.

e-Ticaret Siteleri için Google SEO Çalışması

Günümüzde Google SEO arama motoru optimizasyonu kelimesinin yerini almıştır. Dünya devi Google kullanıcı dostu e-Ticaret sitelerini destekler.